Chemia budowlana Szczecin

Możesz nam zaufać, ponieważ dostarczamy produkty najwyższej jakości, które gwarantują trwałość i bezpieczeństwo. Dla Klientów ze Szczecina i okolic pełnimy funkcję dystrybutora chemii budowlanej marki Botament, należącej do jednego z najbardziej uznanych liderów branży MC-Bauchemie Müller GmbH & Co. KG.

Niemieckie przedsiębiorstwo powstało w 1961 roku w Essen. Założyciel – Heinrich W. Müller – już dwa lata później wybudował zakład produkcyjny zapraw i dodatków do betonu w sąsiednim mieście Bottrop. Od lat 70. firma dynamicznie rozwija się na rynkach zagranicznych – najpierw europejskim, a później azjatyckim, włączając w to otwarcie indyjskiej spółki w 1985 roku. Dziś to także główne przedsiębiorstwo na rynkach południowoamerykańskim i afrykańskim. Wytwarzaniem nowoczesnych, zaawansowanych technicznie produktów zajmuje się ponad 2500 fachowców w 40 krajach na całym świecie.

Chemia budowlana

Kompania jest obecna w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej od wielu lat, przekonując do siebie profesjonalne firmy oraz Klientów indywidualnych. Wśród dostarczanych na rynek rozwiązań warto wyróżnić:

  • domieszki,
  • produkty budowlane,
  • chemię do renowacji budynków,
  • kosmetyki betonu,
  • uszczelniania dylatacji, izolacji,
  • ochrony powierzchni.

Spółka odpowiada także za systemy iniekcyjne czy posadzki przemysłowe. W każdym obszarze niemieckie przedsiębiorstwo korzysta z bogatego, kilkudziesięcioletniego doświadczenia i stawia na innowacyjność.

Dostarczanie

Nasza firma używa i dostarcza chemię budowlaną Botament na terenie Szczecina i okolic. Skontaktuj się w celu złożenia zamówienia lub skonsultowania zakupu. Z uwagi na duże doświadczenie w kompleksowych realizacjach związanych z izolacjami ociepleniami czy wykańczaniem obiektów jesteśmy w stanie wskazać najlepsze rozwiązania pod kątem konkretnej inwestycji. Pamiętaj, że przemyślany dobór produktów ma bezpośrednie przełożenie na efekt prac. Niemiecka jakość, którą oferuje przedsiębiorstwo MC-Bauchemie, to nasza propozycja w dziedzinie specjalistycznej chemii budowlanej.