| Budowa domów jednorodzinnych - budowa domu pod klucz - prace budowlane | remaszczecin
Firma ogólnobudowlana REMA Szczecin oferuje budowę domów jednorodzinnych, a także domy pod klucz. Domy jednorodzinne i remonty to nasza specjalność.
483
page-template-default,page,page-id-483,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Budowa domów jednorodzinnych

budowa domów jednorodzinnych szczecin

Ofertę naszej firmy kierujemy do mieszkańców Szczecina i okolic. Mamy duże doświadczenie w budowie domów jednorodzinnych pod klucz. Otrzymujesz wsparcie na każdym etapie – od dostawy materiałów i wyboru projektu, poprzez wykonanie, po prace wykończeniowe i aranżacyjne.

Przeprowadzamy wszystkie niezbędne roboty ziemne, wyznaczamy ławy, realizujemy wykopy, prowadzimy usługi geodezyjne. Zajmujemy się też zbrojeniem i wylewką betonu. Specjalistyczny sprzęt pozwala na działania budowlane na różnego rodzaju podłożach zarówno w miastach, jak i na terenach wiejskich.

Kolejnym etapem wznoszenia budynku jednorodzinnego jest wykonanie izolacji przeciwwodnej oraz przeciwwilgociowej. Z uwagi na wysoką jakość rekomendujemy rozwiązania w systemie Botament. Zapewniamy także roboty murarskie w pełnym zakresie. Montujemy instalacje gazowe, alarmowe, wodno-kanalizacyjne, C.O. (miedź i PCV) i elektryczne. Dostarczamy protokół rezystancji, zerujemy gniazda, na życzenie przygotowujemy ogrzewanie podłogowe czy kotłownię C.O. Klienci ze Szczecina doceniają naszą firmę też za skuteczne ocieplanie budynków. Termoizolację przeprowadzamy przy użyciu wełny mineralnej, styropianu czy nienasiąkliwego polistyrenu estrudowanego.

Prace budowlane w Szczecinie

Możesz się do nas zwrócić także w celu zlecenia prac wykończeniowych, takich jak montaż sanitariatów czy stolarki okiennej (okien, ościeżnic, drzwi). Dom pod klucz wymaga wylania posadzek, ułożenia paneli czy desek i parkietów, położenia gładzi i malowania. W każdym z niezbędnych aspektów pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Udzielamy pisemnej gwarancji na każdy budynek jednorodzinny, który wykonujemy. Trzymamy się terminów i zawsze dostosowujemy do Twoich potrzeb oraz oczekiwań. Udzielamy wsparcia w adaptacji dostarczonych projektów, ustalamy kosztorysy, a materiały, które dostarczamy, selekcjonujemy pod kątem jakości. Zawsze posiadają aktualne certyfikaty ITB oraz PZH.

Na naszej stronie internetowej znajdziesz zdjęcia z przykładowych prac. Przekonaj się osobiście, że w realizacji marzenia o domu pod klucz warto zaufać specjalistom.